Nauczyciele
Nauczyciele ZST
w roku szkolnym 2023/2024
Dyrektor Szkoły
Bieńczyk Alicja
Wicedyrektorzy Szkoły
Zaporowska Danuta
Leszkowski Włodzimierz
Pedagog szkolny
Wrońska Hanna
Pedagog specjalny
Natalia Małecka
Psycholog szkolny
Katarzyna Lewna
Doradca zawodowy
Mielewczyk Monika
Kierownik szkolenia praktycznego
Król Justyna
Kierownik Centrum Kształcenia Zawodowego
Ducher Karol
Bibliotekarz
Bieńkowska Małgorzata
Kowalczyk Elżbieta
Język polski
Badowicz Martyna
Labuda Hanna
Lubecka Monika
Muller Katarzyna
Wilczewska Dorota
Język angielski
Borkowska Agata
Klasa Paweł
Małecka Natalia
Roszkowska Magdalena
Wódkowska Anna
Wesołowicz-Szymichowska Aneta
Okseniuk Aleksandra
Ulenberg Robert
Język niemiecki
Czomko Olga
Dymek Joanna
Leszkowski Włodzimierz
Matematyka
Bednarek Anna
Błaszkowska Izabela
Dobke Monika
Król Justyna
Pluto Prondzinska Monika
Popiel Bernadeta
Wieczorek Bożena
Historia i wiedza o społeczeństwie
Ducher Karol
Górna Ewelina
Labuda Agnieszka
Syldatk Damian
Historia i teraźniejszość
Ducher Karol
Syldatk Damian
Wychowanie fizyczne
Jaworski Karol
Kalinowski Tomasz
Klimczak Maciej
Kordalska Izabela
Sobczyński Dariusz
Szulc Marcin
Treder Wiesław
Wilkowski Karol
Wilkowski Michał
Fizyka
Błaszkowska Izabela
Kociński Krzysztof
Chemia
Okrój Barbara
Biologia
Zaporowska Danuta
Wesołowska Bożena
Geografia
Wicka Zyta
Edukacja dla bezpieczeństwa
Wilkowski Michał
Informatyka
Wódkowski Maciej
Penkowski Arkadiusz
Kociński Krzysztof
Podstawy Przedsiębiorczości
Czomko Olga
Gliniecka Joanna
Wicka Zyta
Socha Karina
Bezpieczeństwo i higiena pracy
Lizakowski Piotr
Religia
ks. Kryża Mariusz
Sarach-Szymańska Wioletta
Stubiński Grzegorz
Przedmioty zawodowe mechaniczne i mechatroniczne
Borkowicz Ewa
Bruniecki Sławomir
Łobodziński Maciej
Papierkiewicz Gracjan
Rogulski Marek
Reszka Grzegorz
Przedmioty zawodowe odnawialnych źródeł energii
Bruniecki Sławomir
LizakowskiPiotr
Przedmioty zawodowe elektryczne
Dymek Sławomir
Kwidziński Piotr
Grom Cezary
Przedmioty zawodowe budowlane
Kulaszewicz Szymon
Stech Mirosław
Szwoch Grzegorz
Manikowska Monika
Przedmioty zawodowe fryzjerskie
Ulkowska - Heidari Beata
Przedmioty zawodowe stolarz
Block Stanisława
Przedmioty zawodowe handlowe
Socha Karina
Zajęcia praktyczne przedmioty mechaniczne
Mehring Eugeniusz
Mielewczyk Ryszard
Wansel Marceli
Zajęcia praktyczne przedmioty fryzjerskie
Marszała Weronika
Muzyka
Penkowski Arkadiusz